01. Neden Üye Olmalıyım?

Ücretsiz üyelik edinerek, dükkandan alışveriş yapma, hediye gönderme, indirim kartları oluşturma, dergiye içerik gönderme, gönderilen içerikleri inceleme ve değerlendirme, sanat topluluğuna dahil olma, sanat blog kategorilerine içerik gönderme ve yazar kadrosuna dahil olma, dergi aboneliği edinme ve dergiyi çevrimiçi edinme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Daha ne olsun.

02. Giriş yapmaya çalıştığımda -Yanlış Şifre- hata mesajı görüyorum

Giriş yaparken sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şifrenizin yanlış olduğunu belirten bir hata mesajı görüyorsanız ve doğru şifreyi girdiğinizden eminseniz:

  • Caps Lock tuşunun kapalı olduğundan emin olun ve tekrar deneyin.
  • Şifrenizi yenileyin
  • Tarayıcınızı yükseltip şifrenizi tekrar yenilemeyi deneyin
  • Farklı bir internet tarayıcısı (ör. Firefox, Internet Explorer vb.) kullanmayı deneyin

03. Kaydolurken adım reddedildi

Giriş yaparken sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şifrenizin yanlış olduğunu belirten bir hata mesajı görüyorsanız ve doğru şifreyi girdiğinizden eminseniz:

Bağlantı kurduğunuz kişinin kim olduğundan her zaman emin olmanız için tüm kullanıcılarımızın gerçek ad ve soyadlarını kullanmalarını şart koşuyoruz. İnsanların, arkadaşlarınızla paylaşım keyfinizi bozabilecek sahte veya kötü niyetli hesaplar oluşturmalarını önlemek için bazı adların kullanımını engelliyoruz. Gerçek adınız bir hata sonucu engellendiyse, sizden özür dileriz.Kişisel bir hesap için kaydolmaya çalışıyorsanız:

  • Adınızın ad standartlarımıza uyduğundan emin olun.
  • www.tabutmag.com adresinden yeniden kaydolmayı deneyin.
  • Kaydolmayla ilgili sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen bize bildirin..

04. Kayıt işlemini tamamlayıp e-posta adresimi nasıl onaylarım?

Kayıt işlemini tamamlamak için, hesap oluştururken kullandığınız e-posta adresinin size ait olduğunu onaylamanız gerekir. Bu şekilde, hesap bilgilerinizi doğru adrese gönderdiğimizden emin olabiliriz. E-posta adresinizi onaylamak için, tabutmag’ın kayıt onay e-postasındaki bağlantıya tıklayın. Bu e-postayı bulamıyor veya hesabınızı onaylayamıyorsanız, durumu bize bildirin.

05. Neden tabutmag üzerinden bir onay e-postası aldım?

Bir tabutmag hesabına kaydolduğunuzda veya mevcut hesabınıza yeni bir e-posta adresi eklediğinizde, tabutmag size bir e-posta gönderecektir. Böylece, hesabınıza bağlı bir e-posta adresine sahip olduğunuzdan emin olabiliriz. Bunu onaylamak için, tek yapmanız gereken e-postadaki bağlantıya tıklamaktır. Bir tabutmag hesabına kaydolmadıysanız ve hata sonucu bir onay e-postası aldıysanız, e-postanın altındaki bağlantıya tıklayarak bize bildirin ve hesabın kaldırılmasını sağlayın.

06. Onaylanmaması durumunda hesabıma ne olur?

Onaylanmayan bir hesap sitede en fazla 14 gün tutulur. 14 günden sonra sistemden kalıcı olarak silinir.

07. tabutmag'e nasıl kaydolurum?

tabutmag hesabınız yoksa, birkaç basit adımda yeni bir hesap için kaydolabilirsiniz. Yepyeni bir hesaba kaydolmak için www.tabutmag.com adresinde sol üst köşede bulunan hesabım bağlantısına tıklayın ve kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi girin. Ardından kayıt butonuna basın ve giriş yapın. Diğer tüm derinleştirilmiş hesap ayarlarınız için profilinize erişin. Kayıt formunu doldurmanızın ardından, verdiğiniz e-posta adresine bir e-posta göndereceğiz. Kayıt işlemini tamamlamak için onay bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

08. Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Dükkandan yapacağınız alışverişlerde bazı temel bilgilere ihtiyaç duyacağımızdan, sistem, üye olmayanlara alışveriş imkanı vermeyecektir. Bunlar, daha hızlı ve hatasız alışveriş süreci için adres, erişim gibi bilgilerini de kapsar.

09. Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Evet iptal edebilirsiniz. Girmiş olduğunuz bilgiler üyeliğinizin sonlanmasıyla sistemimizden silinir ve hiçbir şekilde kullanılmaz. Üyelikten ayrılmak için üyelik iptali konulu bir e-postayı iletisim[@]tabutmag.com adresine göndermeniz ya da profil ayarlarından hesabınızı dondurmanız yeterlidir. Bunun için iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

10. Yeni üyelikle ilgili e-posta aldım ama o ben değilim?

Muhtemelen birisi yanlışlıkla sizin e-posta adresinizi kullanarak bir tabutmag hesabı açmaya çalışmıştır. Kayıt işlemi bu e-postadaki bağlantıya tıklanana kadar tamamlanmadığı için, yapabileceğiniz en kolay şey e-postayı göz ardı etmektir. Şunları da yapabilirsiniz:

  • Bu işlemi yapanın siz olmadığınızı bize bildirmek için e-postanın en altındaki bağlantıya tıklayın
  • tabutmag hesabınız varsa bu e-posta adresini kendi hesabınıza ekleyin
  • Şikayette bulunun