KAAN ÖZER

TASARIM & YÖNETİM

10 yılı aşkın süredir internet üzerinden yayın hayatına devam eden tabutedebiyat'ın içini dökmeye kararlı; şaka değil.

DİLEK AKIN

ÇARPICI FİKİRLER DANIŞMANI

Masaya koyduğu tüm fikirleri uyguluyoruz, başka şansımız yok. Çünkü öğrenmek isteyene öğretecek çok bilgisi ve paylaşacak çok tecrübesi var. Biz de bu torpilden yararlanma konusunda uzman sayılırız.

EMRE KALCI

İDÂRİYE VE İKTİSÂDİYE UZMANI

Fikirleri ve güleryüzlülüğüyle bağımlısı haline geldiğimiz Emre'nin yazıyla arasındaki gizi çözdüğümüzde, bunu ona karşı kullanmaktan çekinmeyeceğiz. Çünkü sanatın bize bir hayat borcu var. Ne demişler; iş bilenin, kılıç kuşananın.

AKIN PAMİR

DERGİNİN ABC'Sİ

Yıllar önce başvuru formunda kaydırma yapınca biz onu mizah editörü yaptık fakat bilgisiyle tabutmag dergisinin ABCsi ondan soruluyor; kesin bilgi!

M. HAKAN ALKAPTAN

HARİTA MÜHENDİSİ

Kendisini bize patron diye tanıttı ama hiç belli etmedi. Dolu dolu bilgelik döneminin ardından tüm enerjisini dergiye aktarıyor. Tabii evliliği bu yasak aşkı ne kadar kaldırır bilmiyoruz.

SELİM KAYA

SİSTEM DENETLEYİCİSİ

Ekip çalışmalarında uyum çok önemlidir biliyorsunuz. Selim, derginin sahibi olduğu kadar, bizim Orhan Gencebay'ımız. Ne dersek katılıyor, ne istesek yerine getiriyor. Hem de çalgılı türkülü.

HALİS KARABENLİ

ARADIĞIMIZ KANI BULDUK BEYLER!

Ankara'da bir muhasebe avlusunda bulundu fakat edebiyatın içinde büyüdü. Şiirle yatıp şiirle uyanan bu bünye, derginin son halkasıdır bilinsin.

DİRENÇ UYGUN

BİYOGRAFÖR

Arkadaşlarını evden gönderebilirse, derginin biyografi odasında oturma takımı olacak.

FERHAT ŞEKER

YÖNETMEN

İki karakterden uzun bir hayatı var ve hâlâ yaşıyor. Ona küçüklükten beri fotoğraf sahalarının Batistuta'sı diyorlar.

HÜSEYİN ALEMDAR

DÜZELTMEN

Ara transfer döneminin başlamasıyla birlikte Hüseyin Alemdar'ı 5. sayıya yıllık 4 milyon yurodan renklerimize bağladık.

SEMRA ÇEÇEN

KATALİZÖR

Aktivasyon enerjisini düşürerek tepkime hızımızı artırdığı ve tepkime sonrasında şahsının kimyasal yapısında bir değişiklik meydana gelmediği, İsviçreli Bilim Adamları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Dergimizle aynı fazda olduğu için, kendisi heterojen değil, homojendir.

EMEL EMEL

ÇEVİRMEN

Filmlerden pek alışık olduğumuz, gazete ve dergi yerleşimini kağıt üstünde cımbızla gerçekleştirenlerden bir tanesini transfer ettik. Ayrıca her ay çeviri şiir köşemizin süsü olacak.

Katkıda bulunanlar

SEÇKİN BEKTAŞ

ÇİZER

GÖKÇEHAN DAÇE

İCRA KURULU BAŞKANI

Yazın alanındaki başarısını, ticari hayattaki tecrübesini ve her ne koşulda olursa olsun değişmeyen beyefendiliğini sonuna kadar sömüreceğiz, kararımız kesin.

ULAŞ METİN

EDEBİYAT DANIŞMANI

Edebiyat alanında yazan çok, okuyan az mâlum. Ulaş Metin inanılmaz okuyor ama hiç yazmıyor. Biraz kıvama gelince içini açıp derginin üç sayısını aradan çıkaracağız.

HANDE KARATAŞ

ÇEVİRMEN

CEREN DEMİRAL

ÇİZER

GÖZDE ZÜLAL SOLAK

ÇEVİRMEN

EMİN ÜNLÜ

ÇEVİRMEN

HAZAN BAYSEÇ

ÇEVİRMEN
ÜST