Kaan Özer

Tasarım / Yönetim
10 yılı aşkın süredir internet üzerinden yayın hayatına devam eden tabutedebiyat'ın içini dökmeye kararlı; şaka değil.

Dilek Akın

Çarpıcı Fikirler Danışmanı
Masaya koyduğu tüm fikirleri uyguluyoruz, başka şansımız yok. Çünkü öğrenmek isteyene öğretecek çok bilgisi ve paylaşacak çok tecrübesi var. Biz de bu torpilden yararlanma konusunda uzman sayılırız.

Emre Kalcı

İDÂRİYE VE İKTİSÂDİYE UZMANI
Fikirleri ve güleryüzlülüğüyle bağımlısı haline geldiğimiz Emre'nin yazıyla arasındaki gizi çözdüğümüzde, bunu ona karşı kullanmaktan çekinmeyeceğiz. Çünkü sanatın bize bir hayat borcu var. Ne demişler; iş bilenin, kılıç kuşananın.

Akın Pamir

DERGİNİN ABC'Sİ
Yıllar önce başvuru formunda kaydırma yapınca biz onu mizah editörü yaptık fakat bilgisiyle tabutmag dergisinin ABCsi ondan soruluyor; kesin bilgi!

M. Hakan Alkaptan

HARİTA MÜHENDİSİ
Kendisini bize patron diye tanıttı ama hiç belli etmedi. Dolu dolu bilgelik döneminin ardından tüm enerjisini dergiye aktarıyor. Tabii evliliği bu yasak aşkı ne kadar kaldırır bilmiyoruz.

Selim Kaya

SİSTEM DENETLEYİCİSİ
Ekip çalışmalarında uyum çok önemlidir biliyorsunuz. Selim, derginin sahibi olduğu kadar, bizim Orhan Gencebay'ımız. Ne dersek katılıyor, ne istesek yerine getiriyor. Hem de çalgılı türkülü.

Halis Karabenli

ARADIĞIMIZ KANI BULDUK BEYLER!
Ankara'da bir muhasebe avlusunda bulundu fakat edebiyatın içinde büyüdü. Şiirle yatıp şiirle uyanan bu bünye, derginin son halkasıdır bilinsin.

Direnç Uygun

BİYOGRAFÖR
Arkadaşlarını evden gönderebilirse, derginin biyografi odasında oturma takımı olacak.

Ferhat Şeker

YÖNETMEN
İki karakterden uzun bir hayatı var ve hâlâ yaşıyor. Ona küçüklükten beri fotoğraf sahalarının Batistuta'sı diyorlar.

Hüseyin Alemdar

DÜZELTMEN
Ara transfer döneminin başlamasıyla birlikte Hüseyin Alemdar'ı 5. sayıya yıllık 4 milyon yurodan renklerimize bağladık.

Semra Çeçen

KATALİZÖR
Aktivasyon enerjisini düşürerek tepkime hızımızı artırdığı ve tepkime sonrasında şahsının kimyasal yapısında bir değişiklik meydana gelmediği, İsviçreli Bilim Adamları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Dergimizle aynı fazda olduğu için, kendisi heterojen değil, homojendir.

Emel Emel

ÇEVİRMEN
Filmlerden pek alışık olduğumuz, gazete ve dergi yerleşimini kağıt üstünde cımbızla gerçekleştirenlerden bir tanesini transfer ettik. Ayrıca her ay çeviri şiir köşemizin süsü olacak.