DETAYLARI HATIRLAYIN

YENİ HESAP

İnternet mağazamız üzerinden yapacağınız alışverişler %100 güvenlik standartlarına sahiptir. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması kesinlikle mümkün değildir.

Tüm bu güvenlik işlemlerine rağmen internet üzerinden kredi kartı numaranızı vermek istemiyorsanız, Havale / EFT Bildirim formunu doldurarak ve ödeme esnasında Havale / EFT seçeneğini işaretleyerek ya da Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak alışverişinizi tamamlayın. Ödeme elimize geçtiği gün, sipariş işlemlerinizi onaylayıp süreci başlatacağız.

Burada güvenliğiniz, (Let's Encrypt) SSL 128 bit şifreleme yöntemiyle korunmaktadır. Kredi kartı ve ödeme bilgileriniz, kesinlikle sitemiz üzerinde tutulmamakta, işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı ve hesap numarası bilgileriniz üçüncü kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kesinlikle kapalı tutulmaktadır. Bu şifreleme uluslararası bir standarttır ve bu bilgiler kesinlikle saklanmaz veya 3. şahıslara iletilmez.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve siparişinizi birlikte tamamlayalım.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


ÜST

Değerli Takipçilerimiz!

Dostumuz Tasarım & Site Yöneticisi KAAN ÖZER 24.07.2020 tarihinde Ankara'da motor kazası geçirmiştir.
Başarılı bir ameliyat geçirmiş olup sağlık durumu iyidir, Kendisi en kısa sürede toparlanıp tekrar bizimle olacak.

TABUT MAG