01. Sepeti Göster nedir?

İnternet mağazamıza giriş yaptıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Sepetinizde bulunan ürünleri istediğiniz an sepetinizden çıkarabilir veya yeni ürünler ekleyebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

02. Sevdiklerime hediye alıp gönderebilir miyim?

Hayır, henüz paketlemenin detaylarıyla ilgilenecek pozisyona sahip değiliz. Öyle ki, 8.50 TL gibi bir ek ücret ödemeniz de bunun için anlamsız. Oldukça sade ve şık olduğunu düşündüğümüz bir kutuda sizlere ulaştırdığımız için, böyle bir ihtiyaç doğmayacağını düşünüyoruz. Fakat, hediye olarak gönderme düşüncenizi çöpe atmayın. Ek olarak iletmek istediğiniz detayları sipariş formuna ekleyin, biz fiyatı bertaraf edip, durumu kontrol altında tutmaya çalışacağız. Yine de sistem üzerinden hediye kartları oluşturabileceğinizi unutmayın.

03. Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?

Siparişinizin iptali için ürününüzün kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde iade işlemlerini uygulamanız gerekecektir. Kargoya teslim edilmemiş ürünlerin iptali için +90 312 803 1502 nolu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizi arayabilir veya hello [at] tabutmag.com adresine iptal talebinizi içeren bir mesaj göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

04. Siparişlerimi nasıl izlerim?

Siparişlerinizi Siparişlerim sayfasındaki ilgili sipariş numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca geçmişte yaptığınız alışverişlerinizi listeleyebilir, güncel alışverişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.