01. Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu?

Evet kapsıyor. tabutmag.com adresi üzerinden tüm Türkiye ve KKTC’ne gönderilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

02. Hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almalı mıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ederseniz lütfen kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ettiğiniz takdirde, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimali ortadan kalkar.

Bu durumda kargonuzun taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan dolayı kargo firması sorumlu tutulamaz. Kargo teslim fişi, siparişinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan onaylandığını gösteren bir belgedir. En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz.

03. Kampanyalarınız hakkında bilgi alabilir miyim?

En yeni kampanya ve indirimlerden haberdar olabilmek için sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz…

04. Teslimat adresinde ben yoksam, siparişim kime teslim edilecek?

Siparişleriniz kargo yetkilisi tarafından birinci dereceden akrabanız olduğunu resimli kimlik ile belgeleyen yakınınıza, teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilebilir. Sizlere hiçbir şekilde ulaşılamadığı durumlarda ise kargo yetkilisi, adresinize bir haber kağıdı bırakacaktır. Siparişinizi bu haber kağıdı ile birlikte 3 gün içerisinde ilgili şubeden alabilirsiniz. Bu süreyi aşan durumda ise ürününüz kargo şirketi tarafından depomuza geri gönderilecektir.