Evet kapsıyor. tabutmag.com adresi üzerinden tüm Türkiye ve KKTC’ne gönderilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz size ulaştığında, gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ederseniz lütfen kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ettiğiniz takdirde, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimali ortadan kalkar.

Bu durumda kargonuzun taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan dolayı kargo firması sorumlu tutulamaz. Kargo teslim fişi, siparişinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan onaylandığını gösteren bir belgedir. En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz.

Hiç kampanya yapmıyoruz fakat yılda 4 defa, ilgililere belli adetlerde ücretsiz dergi gönderiyoruz. Bunu da sosyal medya hesaplarımızdan duyuruyoruz.

Siparişleriniz kargo yetkilisi tarafından birinci dereceden akrabanız olduğunu resimli kimlik ile belgeleyen yakınınıza, teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilebilir. Sizlere hiçbir şekilde ulaşılamadığı durumlarda ise kargo yetkilisi, adresinize bir haber kağıdı bırakacaktır.

Siparişinizi bu haber kağıdı ile birlikte 3 gün içerisinde ilgili şubeden alabilirsiniz. Bu süreyi aşan durumda ise ürününüz kargo şirketi tarafından depomuza geri gönderilecektir.

ÜST