İnternet mağazamız üzerinden yapacağınız alışverişler %100 güvenlik standartlarına sahiptir. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması kesinlikle mümkün değildir.

Tüm bu güvenlik işlemlerine rağmen internet üzerinden kredi kartı numaranızı vermek istemiyorsanız, Havale / EFT Bildirim formunu doldurarak ve ödeme esnasında Havale / EFT seçeneğini işaretleyerek ya da Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak alışverişinizi tamamlayın. Ödeme elimize geçtiği gün, sipariş işlemlerinizi onaylayıp süreci başlatacağız.

Burada güvenliğiniz, (Let's Encrypt) SSL 128 bit şifreleme yöntemiyle korunmaktadır. Kredi kartı ve ödeme bilgileriniz, kesinlikle sitemiz üzerinde tutulmamakta, işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı ve hesap numarası bilgileriniz üçüncü kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kesinlikle kapalı tutulmaktadır. Bu şifreleme uluslararası bir standarttır ve bu bilgiler kesinlikle saklanmaz veya 3. şahıslara iletilmez.

ÜST